Erektil Disfonksiyon

“Erkeklerde Sertleşme Sorununa ESWT Tedavisi!”

Sertleşme Sorunu (Erektil Disfonksiyon) Nedir?

Erektil Disfonksiyon, halk arasında sertleşme sorunu olarak bilinen ve her on erkeğin yedisinde görüldüğü ve de yaş ile doğru orantıda olduğu araştırmalar sonucunda tespit edilmiş olan, ciddi bir sağlık problemidir.

Erkeklerin çokça yaşadığı sertleşme sorunu tahmin edilenin aksine pek çok farklı nedenden ötürü ortaya çıkmakta olup, sanılanın aksine sadece fiziksel bir sorun değil, psikolojik olarak da ortaya çıkmaktadır.

Henüz genç yaşta iken Erektil Disfonksiyon dediğimiz sertleşme problemi ile karşılaşan erkeklerin genel nedeni kilo fazlalığı problemidir. Dengesiz ve obez beslenme biçimi pek çok erkeğin cinsel yaşamında performans düşüklüğü sorununu ortaya çıkarmaktadır. Sertleşme sorununun diğer nedenleri arasında kullanılan kalp ilaçları ve hormon dengesinin değişmesine etki eden ilaçlar da mevcuttur.

Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Sorunu) Tedavi Şekilleri

Erektil Disfonksiyon denilen sertleşme problemi için uygulanan farklı tedavi yöntemleri arasında olan Şok Dalga en etkin tedavi biçimi olarak bilinmektedir. Psikolojik nedenlere dayanan sorunlar söz konusu olduğunda, basit birkaç şok dalga seanslarıyle sertleşme sorunu ortadan kaldırılabilir. Bu sorunu daha ileri düzeyde yaşayan erkek bireylerimiz de Şok dalga seanlarıyle kısa sürede sağlığına kavuşabilmektedir.

Şok Dalga Tedavisi

Erkeklerde yaşanan sertleşme sorunu için en etkili yöntem olarak bilinen şok dalga tedavisi son teknoloji bir tedavi yöntemi olup, sonuç garantisi vermektedir. Bu etkin tedavi yöntemi içinde, bireyin vücudundaki sertleşmeye neden olan tüm unsurları temelinden onararak pek olarak sağlıklı bir vücut çıkarmaktadır. Damar tıkanıklığı ve sinir sistemindeki bozukluklar gibi sertleşmeye neden olabilecek nedenler de şok dalga tedavisi kullanımıyle kolayca ortadan kaldırılabilmektedir.

Şok Dalga Tedavisiyle Erkek Cinsel Sorunlarına Net Çözüm

Erkek cinsel bölgesine bakıldığında buradaki damarlar, erkek vücudundaki en ince ve en hassas damarlar olup, bu derece küçük ve hassas olması sebebiyle vücuttaki en ufak bir problem bu damarların kolayca tıkanmasına neden olabilmektedir. Sonuç olarak da cinsel yetersizlik ortaya çıkmaktadır. Kolesterol, yüksek kan şekeri, aşırı kilo, kalp ve damar yetmezliği, sinir sistem bozuklukları bu damarların işleyiş seyrini bozan en bilindik sorunlar arasında yer almaktadır. Yaşa bağlı olan prostat sorunu ve pek çok etken ileride yaşanma ihtimali yüksek olan sağlık sorunları arasında bulunmaktadır.

Şok Dalga Tedavisi Uygulama Şekli

Erektil Disfonksiyon dediğimiz erkeklerde beliren sertleşme sorununun tedavisi için uygulanan yöntem olan şok dalga tedavisi asıl olarak damarlardaki tıkanıklığı hedef almaktadır. Bu uygulama esnasında tıkalı damarlara şok dalga yapılır ve vücut damarları bu şok dalgaları ile normal vücut işleyişine döndürülmektedir. Şok dalga uygulaması ile Normale dönen kan döngüsü cinsel bölgenin iyileştirilerek sağlıklı işleyişine geri döner.

 

 

Erektil Disfonksiyon ile sertleşme sorunundan ağrı-sızı duymadan, ilaç reçetelerine boğulmadan sonsuza dek kurtulmak için bizimle iletişime geçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir